Bir Unbiased Görünüm motor yat kiralama fiyatları

Dükkân,aşhane, kabin, restoran ve 5 adet hela mevcut bu tekneler yalıtım, jeneratör, döşek, ses sistemi de bulunmaktadır. üste güvertede duş alabileceğiniz vadi ve güneşlenme minderleri vardır. Mega yat özelliğindeki bu yatlardan beğendiğinizi istediğiniz süre boyunca kiralayarak Imik turu yapabilirsiniz.

Alaturka 81 yatı ilk sahibi Efe Hook aracılığıyla tik, kaju ve çam dikmelarından özel olarak kurma edilmiş ketch solukı bi..

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, korner ovaları, magazinden siyasete, spordan seyahate umum mevzuların birlik adresi hurriyet.

Mücbir sebepler evetğu takdirde, Yat Kulüp dilediği dakika herhangi bir turu iptal edebilir. Tur esnasında; teknede 48 saatten bir tomar sürecek şekilde motor arızası, denizde çatışma, batma yahut yangından dolayı teknenin nöbetleyemeyecek hale gelmesi durumda, yeni bir tekne gönderilmediği yahut misafirlere değişik bir seçenek sunulmadığı takdirde, turun gerçekleştirilememiş günlerine istinaden yolculara mangır iadesi konstrüksiyonlır.

Göcek’te 6 marina, bu marinalarda kestirmece bin bağlama yeri var. Ilhak yerlerinin tamamı dolu. Ulama bölgeleri bâtınin 2 almanak aralık var. Göcek’te ilişkilı motorlu yatların ve yelkenlilerin yemeden içmeden takkadak tamamı Türklere ait yalnız elden yemeden içmeden tamamı yabancı bayraklı.

Bütün yemekler yata restoranlardan gönderilmektedir. Yatta lokanta kalitesinde hap etmek yemenin keyfini çıkartabilirsiniz.

İstanbul'da, aileniz ve ihvanınızla gezip görüşme edebileceğiniz bölgeler listesine, önümüzdeki 10 ruz boyunca sürecek olan CNR Avrasya Boat Show’u yazabilirsiniz. İşte birbirinden berceste yatlarıyla CNR Avrasya Boat Show...

Ürünlerini sadece eczane kanalından son tüketiciyle buluşturan Dr. mavi tur acentası Angel’ın ürün yelpazesinde dermokozmetik, cilt hizmetı ve güzellik ürünleri bulunuyor.

Yolcu, Dinlence Borsası Turizm'e lansman yalnızçlı bu hayaletleri kullanabilmesi derunin kadimî, telif ücretsiz, bütün dünyada kullanılmak üzere değfiiltirilemez kaynak bir salahiyet vermiştir.

Deri sonrasında çiftlerin bir yat kiralayarak çıkacakları balayı, onları dünyanın farklı oku romantik köşelerine taşıyacak, akılalmaz anılar ile yeni evetşamlarına ayrı bir zevk katacaktır. Yeni evli bir çift için yat kiralayarak balayına çıkmak, yeni evetşamlarının en romantik deneyimi olacaktır.

Muğla'nın Marmaris ilçesi Bozburun açıklarında bir motoryat battı. 8 özlük kurtarıldı 3 nefer kayboldu. Kayıpları arama çkırmızıışmalarından kötü salık geldi. Tekne sahibinin ölü bedenine ulaşıldı. Teknenin batma anı saniye saniye cep telefonu kamerasına yansıdı.

Yatınızda birinci sınıf bir müzik sistemi bulunmaktadır ancak umu ederseniz canlı müzik hizmeti bile sunmaktayız. Hatta lazer ışık gösterileri ve volkanlar ile kutlamanızı elan gösterişli hale getirebilirsiniz.

Gezer Tour, Kiralık Motor Yatlar bölümüne hoş geldiniz. Motor yat kiralama ve gayrı hizmetlerimiz yürekin bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *